ASUS TUF Gaming A16/R7-260/32GB/1TB SSD/RTX5060/16" FHD/Win11Home/Jaeger Gray/ PN:
Kód: NBAS-FA608UMI-TU170W
Neohodnotené
Skladom (24 ks)
ASUS TUF Gaming A16/R7-260/32GB/1TB SSD/RTX5060/16" FHD/Win11Home/Jaeger Gray
Detailné informácie
kuriér
Expresné doručenie
Expresne doručíme Váš tovar k vám domov alebo do Packety
5dph
Ďakujeme za váš nákup
Ďakujeme ,že podporujete zamestnávanie znevýhodnených ľudí. Cena je uvedená s 5% DPH.
Podrobný popis
Model: ASUS TUF Gaming A16
Operačný systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen 7 260 (8 jadier, 16 vlákien, 3,8/5,1 GHz, 24 MB cache)
NPU: AMD XDNA™ (až 16TOPS)
Pamäť: 2x 16GB DDR5-5600 SO-DIMM
Maximálna veľkosť: 64GB
Pevný disk: 1TB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD
Rozširujúce sloty pevného disku: 2x M.2 SSD
Optická mechanika: nie
Čítačka pamäťových kariet: nie
Displej: 16" FHD+ 16:10 (1920x1200, WUXGA) antireflexný IPS, 300 nitov, 144Hz, NTSC 72%, G-Sync
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060, 8GB GDDR7
Audio: 2x reproduktor, Dolby Atmos, Hi-Res; mikrofón
Web kamera: 1080P FHD + IR
Polohovacie zariadenie: Touchpad
Podsvietená klávesnica: Chiclet 1zónová RGB
Numerická klávesnica: áno
Čítačka odtlačkov prstov: nie
Aura Sync
Kláves Copilot
Sieť: GbE
Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6E, 802.11ax 2*2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB:
1x USB 2.0 typu A
2x USB 3.2 Gen 2 typu A (rýchlosť prenosu dát až 10 Gb/s)
1x USB 3.2 Gen 2 typu C s podporou DisplayPort™/napájanie/G-SYNC (rýchlosť prenosu dát až 10 Gb/s)
Ďalšie porty:
1x RJ45 LAN
1x HDMI 2.1 FRL
1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3,5mm)
1x napájací konektor
Batéria: 70Wh, 4S1P, 4článková Li-ion
Napájanie: 200W AC
Farba: šedá (Jaeger Gray)
Rozmery: 354 x 269 x 17,9-25,7 mm
Hmotnosť: 2,2 kg
Dodatočné parametre
Kategória: Herné notebooky
Záruka: 24
EAN: 4711636525329
Farba: Šedá
USB-C: Áno
Určenie: Herný
USB 3.x: Áno
TouchPad: Áno
Kategória: Notebooky
Webkamera: Áno
DisplayPort: Áno
Pomer strán: 16:10
Uhlopriečka: 16"