Verejné obstarávanie


 

Vážený obstarávateľ!

Pre verejné obstarávanie škôl, obcí a verejného sektora máme dobrú správu. U nás môžete nakúpiť tovar a služby za zjednodušených podmienok.

 

Ponúkame Vám zjednodušené verejné obstarávanie PRIAMYM NÁKUPOM VÝPOČTOVEJ TECHNIKY cez našu spoločnosť cez výnimku, ktorú majú registrované sociálne podniky na základe Zákona o verejnom obstarávaní č. 343/2015 Z.z. § 1 ods. 13 písm. u)

 

V rámci tejto výnimky môžete obstarávať cez nás ako registrovaný sociálny podnik zákazky s nízkou hodnotou a podlimitné zákazky bez verejného obstarávania -  teda úplne jednoducho a bez zadávania cez EKS, ktoré je časovo a odborne náročné. Tzn. že verejný obstarávateľ samospráva môže objednávať tovary a služby od RSP priamo až do výšky 215.000 €, v prípade ak je obstarávateľ štát je táto hranica 140.000 €

 

Sprievodca verejným obstarávaním s uplatnením sociálneho hľadiska: https://socialnypodnik.gov.sk/sprievodca-verejnym-obstaravanim/

Vieme Vám zaručiť maximálnu spokojnosť, nakoľko týmto spôsobom objednávania dostanete presne to, čo ste chceli. Stačí nám dať vedieť o ktoré konkrétne produkty máte záujem, nemusíte vypisovať parametre, a nemôže sa vám stať, že dostanete iný produkt, ako ste pôvodne plánovali, čo je bežná prax pri obstarávaní cez EKS.  Navyše vieme ponúknuť aj rôzne výhody, napr. rozšírenú záruku pri niektorých produktoch, pozáručný servis a poradenstvo.

Ďalším benefitom je to, že za zrealizované nákupy vieme vystaviť potvrdenie o NÁHRADNOM PLNENÍ, pokým nezamestnávate dostatočný počet zdravotne znevýhodnených osôb a ušetriť Vám až 1540 €. Bližšie informácie o náhradnom plnení nájdete na našom webe.

 

V prípade že Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať na mail choleva@changecomputer.sk alebo volajte na mobil 0903 276 293.

 

Výber z referencií uskutočnených priamych nákupov:

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky

Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR

Úrad pre obrannú štandardizáciu, kodifikáciu a štátne overovanie kvality

Ústav merania SAV, v.v.i.

Gymnázium V. B. Nedožerského v Prievidzi

Obchodná akadémia v Trenčíne

Stredná odborná škola v Handlovej