ASUS TUF Gaming A16/R7-170/16GB/1TB SSD/RTX4050/16" WUXGA/Win11Home/Gray/ PN:
Kód: NBAS-FA607NUQ-RL094W
Neohodnotené
Skladom (1 ks)
ASUS TUF Gaming A16/R7-170/16GB/1TB SSD/RTX4050/16" WUXGA/Win11Home/Gray
Detailné informácie
kuriér
Expresné doručenie
Expresne doručíme Váš tovar k vám domov alebo do Packety
5dph
Ďakujeme za váš nákup
Ďakujeme ,že podporujete zamestnávanie znevýhodnených ľudí. Cena je uvedená s 5% DPH.
Podrobný popis
Model: ASUS TUF Gaming A16
Operačný systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen™ 7 170 (8 jadier, 16 vlákien, 3,2/4,75 GHz, 20 MB cache)
Pamäť: 16GB DDR5-4800 SO-DIMM
Maximálna veľkosť: 64GB
Pevný disk: 1TB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD
Rozširujúce sloty pevného disku: 2x M.2 SSD
Optická mechanika: nie
Čítačka pamäťových kariet: nie
Displej: 16" FHD+ 16:10 (1920x1200, WUXGA) antireflexný IPS, 300 nitov, 144Hz, NTSC 45%, G-Sync
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 (194 AI TOPs), 6GB GDDR6
Audio: 2x reproduktor, Dolby Atmos, Hi-Res; mikrofón, AI potlačenie šumu
Web kamera: 720p HD
Polohovacie zariadenie: Touchpad
Podsvietená klávesnica: Chiclet 1zónová RGB
Numerická klávesnica: áno
Čítačka odtlačkov prstov: nie
Sieť: GbE
Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6, 802.11ax 2*2 + Bluetooth® 5.3)
Porty USB:
1x USB 3.2 Gen 2 typ C s podporou DisplayPort™/PD/G-SYNC (rýchlosť dát až 10 Gb/s)
2x USB 3.2 Gen 1 typ A (rýchlosť dát až 5 Gb/s)
Ďalšie porty:
1x RJ45 LAN
1x HDMI 2.1 FRL
1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3,5mm)
1x napájací konektor (6mm)
1x bezpečnostný slot Kensington
Batéria: 56Wh, 4S1P, 4článková Li-ion
Napájanie: 180W AC
Farba: šedá (Mecha Gray)
Rozmery: 354 x 251 x 22,4-26,7 mm
Hmotnosť: 2,2 kg
Dodatočné parametre
Kategória: Herné notebooky
Záruka: 24
EAN: 4711636414418
Farba: Šedá
USB-C: Áno
Určenie: Herný
TouchPad: Áno
Kategória: Notebooky
Webkamera: Áno
DisplayPort: Áno
Pomer strán: 16:10
Uhlopriečka: 16"