Lenovo ThinkBook/14 G9 AHP/R5-220/14"/WUXGA/16GB/1TB/AMD int/W11H/Gray/3R On-Site/ PN:21V0005ECK
Kód: LNN21V0005ECK
Neohodnotené
Skladom (18 ks)
Lenovo ThinkBook/14 G9 AHP/R5-220/14"/WUXGA/16GB/1TB/AMD int/W11H/Gray/3R On-Site
Detailné informácie
kuriér
Expresné doručenie
Expresne doručíme Váš tovar k vám domov alebo do Packety
5dph
Ďakujeme za váš nákup
Ďakujeme ,že podporujete zamestnávanie znevýhodnených ľudí. Cena je uvedená s 5% DPH.
Podrobný popis
Lenovo ThinkBook 14 G9 AHP
Operační systém:Windows® 11 Home, česky / slovensky / anglicky
Procesor: AMD Ryzen 5 220 (6C / 12T, 3.2 / 4.9GHz, 6MB L2 / 16MB L3)
Paměť:1x 16GB SODIMM DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných):(2/1)
Maximální velikost:64GB DDR5-5600
Pevný disk:1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Sloty pevného disku:Dva sloty, první M.2 2280 PCIe® 4.0 x4, druhý M.2 2242 PCIe® 4.0 x4
Optická mechanika:Ne
Čtečka paměťových karet:Ano
Displej:14" WUXGA (1920x1200) IPS 400nitů Antireflexní, 45% NTSC, 60Hz
Grafická karta:Int. AMD Radeon™ 740M Gr. Audio: Kodek Realtek® ALC3287; Stereoreproduktory, 2W x 2, Dolby Audio™; mikrofon 2x, pole
Web kamera:FHD 1080p + IR Hybrid s privátní krytkou
Polohovací zařízení:TouchPad
Podsvícená klávesnice:Ano
Numerická klávesnice:Ne
Čtečka otisků prstů:Ano
Síť:Ethernet (100/1000 M)
Bezdrátová komunikace:Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4
Konektory USB:
* 1x USB-A (USB 5Gbps)
* 1x USB-A (USB 5Gbps), Vždy zapnuto * 2x USB-C® (USB4® 40Gbps), s USB PD 45-65W a DisplayPort™ 1.4a
Další konektory:
* 1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3,5 mm)
* 1x čtečka SD karet
* 1x Ethernet (RJ-45)
Zabezpečení:Bezpečnostní čip Firmware TPM 2.0 Enabled; Fyzický zámek Kensington® Nano Security Slot™, 2,5 x 6 mm; privátní krytka webkamery; Windows® Hello
Baterie:Integrovaná 48Wh
Napájení:65W USB-C® (3-pin)
Barva:Šedá (Arctic Grey)
Materiál:Hliník (top), PC-ABS (bottom)
Rozměry (ŠxHxV):313.5 x 224 x 17.5 mm