Dell 16/DC16251/7-150U/16"/WUXGA/32GB/1TB/Iris Xe/W11P/Blue/3R NBD/ PN:R6J0J
Kód: D-N-DC16251-P3-703
Neohodnotené
Skladom (20 ks)
Dell 16/DC16251/7-150U/16"/WUXGA/32GB/1TB/Iris Xe/W11P/Blue/3R NBD
Detailné informácie
kuriér
Expresné doručenie
Expresne doručíme Váš tovar k vám domov alebo do Packety
5dph
Ďakujeme za váš nákup
Ďakujeme ,že podporujete zamestnávanie znevýhodnených ľudí. Cena je uvedená s 5% DPH.
Podrobný popis
Dell 16 DC16251
Technické parametry
* Paměť: 2x 16GB DDR5-5200MT/s (2x slot SODIMM, max. 32GB)
* Operační systém: Windows 11 Pro
* Kapacita disku: 1TB M.2 PCIe NVMe SSD
* Displej: 16" antireflexní s rozlišením FHD+ (1920x1200) a technologií ComfortView, jasem 300 nitů, poměrem stran 16:10, 45% NTSC
* Grafická karta: Integrovaná Intel Iris Xe Graphics G7 96EU
* Webkamera: FHD
* Audio: kodek Realtek ALC3254, 2x 2W; mikrofon
* Připojení: Realtek Wi-Fi 6E RTL8852CE, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth® 5.3
* Baterie a napájení: integrovaná 4článková polymerová baterie (54Wh), adaptér 65W
* Barva: Midnight Blue
Výbava a příslušenství
* Klávesnice: podsvícená cz/sk s numerickým blokem a klávesou Copilot
* Čtečka otisků prstů: ano
* Čtečka paměťových karet: ano
Konektivita
* 1x slot bezpečnostního kabelu (ve tvaru klínu)
* 1x 3,5mm kombinovaný konektor pro sluchátka a mikrofon
* 1x čtečka SD karet
* 1x napájecí konektor (4,5mm)
* 2x USB 3.2 Gen 1 (5Gb/s)
* 1x USB 3.2 Gen 2 (10Gb/s) typu C (DisplayPort 1.4 a Power Delivery)
* 1x HDMI 1.4
Rozměry a hmotnost
* Rozměry: výška: 16,18-17,37mm, šířka: 356,78mm, hloubka: 249,52mm