ASUS Zenbook S14/U7-258V/32GB/512GB SSD/Intel UMA/14"OLED/Win11Pro/Gray/ PN:
Kód: NBAS-UX5406SA-OLED700X
Neohodnotené
Skladom (10 ks)
ASUS Zenbook S14/U7-258V/32GB/512GB SSD/Intel UMA/14"OLED/Win11Pro/Gray
Detailné informácie
kuriér
Expresné doručenie
Expresne doručíme Váš tovar k vám domov alebo do Packety
5dph
Ďakujeme za váš nákup
Ďakujeme ,že podporujete zamestnávanie znevýhodnených ľudí. Cena je uvedená s 5% DPH.
Podrobný popis
Model: ASUS Zenbook S 14
Operačný systém: Windows® 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 7 258V 32 GB 2,2 GHz (12 MB vyrovnávacej pamäte, až 4,8 GHz, 8 jadier, 8 vlákien)
Neural procesor: Intel® AI Boost NPU (až 47)
Pamäť: 32GB LPDDR5X na základnej doske
Počet slotov (celkom/voľných): bez slotov (0/0)
Maximálna veľkosť: 32GB
Pevný disk: 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Rozširujúce sloty pevného disku: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Optická mechanika: nie
Čítačka pamäťových kariet: nie
Displej: dotykový 14" 3K (2880 x 1800) OLED Pomer strán 16:10, Doba odozvy 0,2 ms, Obnovovacia frekvencia 120 Hz, Jas 400 nitov, Hĺbka farieb 1,07 miliardy farieb
Grafická karta: integrovaná Intel® Arc™ 140V
Audio: 2x technológia Smart Amp, reproduktory Harman/Kardon; mikrofón
Web kamera: FHD s IR
Polohovacie zariadenie: Touchpad
Podsvietená klávesnica: áno
Numerická klávesnica: nie
Čítačka odtlačkov prstov: nie
Pero: ASUS Pen SA203H-MPP2.0
Sieť: nie
Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 7, 802.11be, trojpásmová, 2*2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB:
1x USB 3.2 Gen 2 typu A
2x Thunderbolt™ 4 s podporou zobrazenia/technológie Power Delivery
Ďalšie porty:
1x HDMI 2.1 TMDS
1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3,5mm)
Batéria: 72Wh, 2S2P, 4článková Li-ion
Napájanie: 65W AC adaptér, USB-C
Farba: Gray (šedá)
Materiál: hliník
Rozmery: 310,3 x 214,7 x 11,9-12,9 mm
Hmotnosť: 1,20 kg
Dodatočné parametre
Kategória: Office
Záruka: 24
EAN: 4711636547093
Farba: Šedá
Určenie: Kancelársky
TouchPad: Áno
Kategória: Notebooky
Webkamera: Áno
DisplayPort: Áno
Pomer strán: 16:10
Uhlopriečka: 14"