ASUS Zenbook 14/X2E-88-100/16GB/512GB SSD/Qualcomm UMA/14" WUXGA/Win11Home/Gray/ PN:
Kód: NBAS-UX3407NA-OLED174W
Neohodnotené
Skladom (24 ks)
ASUS Zenbook 14/X2E-88-100/16GB/512GB SSD/Qualcomm UMA/14" WUXGA/Win11Home/Gray
Detailné informácie
kuriér
Expresné doručenie
Expresne doručíme Váš tovar k vám domov alebo do Packety
5dph
Ďakujeme za váš nákup
Ďakujeme ,že podporujete zamestnávanie znevýhodnených ľudí. Cena je uvedená s 5% DPH.
Podrobný popis
Model: ASUS Zenbook A14
Operačný systém: Windows 11 Home
Procesor: Snapdragon X2 Elite (18 jadier, 18 vlákien, 2,0 až 4,0 GHz, 53MB cache)
NPU: Qualcomm Hexagon (až 80TOPS)
Pamäť: 16 GB LPDDR5x na doske (max. 16GB bez možnosti rozšírenia)
Počet slotov (celkom/voľných): 1/0
Pevný disk: 512GB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Rozšíriteľné sloty pevného disku: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Optická mechanika: nie
Čítačka pamäťových kariet: nie
Displej: 14" WUXGA (1920x1200), OLED, nedotykový, antireflexný (AG), displej s nízkym odrazom (AGLR), 16:10, 60Hz, odozva 0,2ms, 400 nitov, 1,7 mld.0, LED , 1,7 mld. 100% DCI-P3 farebný gamut, nízka úroveň modrého svetla
Dotyková obrazovka: nie
Grafická karta: integrovaná Qualcomm Adreno X2 GPU
Audio: vstavané reproduktory s technológiou Smart AMP; vstavaný mikrofón
Web kamera: FHD s IR a podporou Windows Hello
Polohovacie zariadenie: precision touchpad
Podsvietená klávesnica: áno, chiclet klávesnica
Numerická klávesnica: nie
Čítačka odtlačkov prstov: nie
Moderný 14" notebook s AI akceleráciou a vysokým výkonom
Funkcia Copilot+ PC
Armádny štandard US MIL-STD 810H pre odolnosť v náročných podmienkach
Sieť: nie
Bezdrôtová komunikácia: Wi-Fi 7 (802.11be) trojpásmová 2x2 + BT5.4
Porty USB:
1x USB 3.2 Gen 2 typu A (rýchlosť prenosu dát až 10 Gb/s)
2x USB 4.0 Gen 3 typu C s podporou zobrazenia DP/PD (rýchlosť prenosu dát až 40 Gb/s)
Ďalšie porty:
1x HDMI 2.1 TMDS
1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3,5mm)
Batérie: 70Wh, 3S1P, 3článková Li-ion (batérie bez možnosti výmeny)
Napájanie: 100W ultra mini AC napájací adaptér, konektor typu C - výstup: 20V DC, 5A, 100W, vstup: 100-240V AC, 50/60Hz universal, kábel typu C: 240W
Farba: šedá (Iceland Gray)
Rozmery: 310,7 × 213,9 × 13,4–15,9 mm
Hmotnosť: 0,99 kg
Dodatočné parametre
Kategória: Office
Záruka: 24
EAN: 4711636516464
Farba: Šedá
Určenie: Kancelársky
TouchPad: Áno
Kategória: Notebooky
Webkamera: Áno
Pomer strán: 16:10
Uhlopriečka: 14"