ASUS Zenbook 14/X1-26-100/16GB/1TB SSD/Qualcomm UMA/14"/Win11Home/Zabriskie Beige/ PN:
Kód: NBAS-UX3407QA-OLED180W
Neohodnotené
Skladom (24 ks)
ASUS Zenbook 14/X1-26-100/16GB/1TB SSD/Qualcomm UMA/14"/Win11Home/Zabriskie Beige
Detailné informácie
kuriér
Expresné doručenie
Expresne doručíme Váš tovar k vám domov alebo do Packety
5dph
Ďakujeme za váš nákup
Ďakujeme ,že podporujete zamestnávanie znevýhodnených ľudí. Cena je uvedená s 5% DPH.
Podrobný popis
Model: ASUS Zenbook 14
Operačný systém: Windows® 11 Home
Procesor: Snapdragon X X1-26-100 (8 jadier, 8 vlákien, 2,97 GHz, 30 MB cache)
Neural procesor: Qualcomm® Hexagon™ (až 45TOPS)
Pamäť: 16GB LPDDR5X na základnej doske
Počet slotov (celkom/voľných): bez slotov (0/0)
Maximálna veľkosť: 32GB
Pevný disk: 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Rozširujúce sloty pevného disku: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Optická mechanika: nie
Čítačka pamäťových kariet: nie
Displej: 14" WUXGA (1920x1200) OLED 16:10, lesklý, 60Hz, 0,2ms, 400 nitov, DCI-P3 100%, VESA CERTIFIED Display HDR True Black 600
Grafická karta: Integrovaná Qualcomm Adreno GPU
Audio: technológie Smart Amp, Dolby Atmos; mikrofón
Web kamera: FHD s IR
Polohovacie zariadenie: Precision touchpad
Podsvietená klávesnica: áno
Numerická klávesnica: nie
Čítačka odtlačkov prstov: nie
Pero: nie
Sieť: nie
Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6E, 802.11ax 2*2 + Bluetooth® 5.3)
Porty USB:
1x USB 3.2 Gen 2 typ A (rýchlosť dát až 10 Gb/s)
2x USB 4.0 Gen 3 typ C s podporou zobrazenia/napájania (rýchlosť dát až 40 Gb/s)
Ďalšie porty:
1x HDMI 2.1 TMDS
1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3,5mm)
Batéria: 70Wh, 3S1P, 3článková Li-ion
Napájanie: 65W AC adaptér, USB-C
Farba: béžová (Zabriskie Beige)
Materiál: horčík + hliník
Rozmery: 310,7 x 213,9 x 13,4-15,9 mm
Hmotnosť: 980 g
Dodatočné parametre
Kategória: Office
Záruka: 24
EAN: 4711636488266
Farba: Zlatá
Určenie: Kancelársky
TouchPad: Áno
Kategória: Notebooky
Webkamera: Áno
DisplayPort: Nie
Pomer strán: 16:10
Uhlopriečka: 14"