Kód: 185-UX34-OLED1581W
Neohodnotené
Skladom (20 ks)
ASUS Zenbook 14/UX3405CA-OLED1581W/U7-255H/14"/WUXGA/T/16GB/512GB/Intel int/W11H/Blue/2R
Detailné informácie
kuriér
Expresné doručenie
Expresne doručíme Váš tovar k vám domov alebo do Packety
5dph
Ďakujeme za váš nákup
Ďakujeme ,že podporujete zamestnávanie znevýhodnených ľudí. Cena je uvedená s 5% DPH.
Podrobný popis
ASUS Zenbook 14 (UX3405CA-OLED1581W)
* klávesa Copilot
* armádní standard MIL-STD 810H
* příslušenství: obal (sleeve), stylus (podpora ASUS Pen SA203H-MPP2.0)
Operační systém: Windows® 11 Home
Neural procesor: Intel® AI Boost (až 13TOPS)
Paměť: 16GB LPDDR5X na základní desce
Počet slotů (celkem/volných): bez slotů (0/0)
Maximální velikost: 16GB
Pevný disk: 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Rozšiřující sloty pevného disku: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: dotykový 14" WUXGA (1920x1200) 16:10 lesklý OLED, 60Hz, 0,2ms, 400 nitů, DCI-P3 100%, VESA CERTIFIED Display HDR True Black 500
Grafická karta: Intel Arc 140T
Audio: technologie Smart Amp, reproduktory Harman/Kardon; mikrofon
Web kamera: FHD s IR
Polohovací zařízení: Precision Touchpad s podporou NumberPad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Pero: ano
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 7, 802.11be, třípásmová, 2*2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB:
* 1x USB 3.2 Gen 1 typ A (rychlost dat až 5 Gb/s)
* 2x Thunderbolt™ 4 s podporou DP/napájení (rychlost dat až 40 Gb/s)
Další porty:
* 1x HDMI 2.1 TMDS
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
Zabezpečení: Trusted Platform Module (Firmware TPM), infračervená webkamera s podporou Windows Hello
Baterie: 75Wh, 2S2P, 4článková Li-ion
Napájení: 65W AC adaptér, USB-C
Barva: modrá (Ponder Blue)
Materiál: hliník
Rozměry: 312,4x220,1x14,9mm