ASUS Zenbook 14/U5-225H/16GB/512GB SSD/Intel Uma/14"OLED/Win11Home/Blue/ PN:
Kód: NBAS-UX3405CA-OLED1527W
Neohodnotené
Skladom (36 ks)
ASUS Zenbook 14/U5-225H/16GB/512GB SSD/Intel Uma/14"OLED/Win11Home/Blue
Detailné informácie
kuriér
Expresné doručenie
Expresne doručíme Váš tovar k vám domov alebo do Packety
5dph
Ďakujeme za váš nákup
Ďakujeme ,že podporujete zamestnávanie znevýhodnených ľudí. Cena je uvedená s 5% DPH.
Podrobný popis
Model: ASUS Zenbook 14
Operačný systém: Windows® 11 Home
Neural procesor: Intel® AI Boost (až 13TOPS)
Pamäť: 16GB LPDDR5X na základnej doske
Počet slotov (celkom/voľných): bez slotov (0/0)
Maximálna veľkosť: 16GB
Pevný disk: 512 GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Rozširujúce sloty pevného disku: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Optická mechanika: nie
Čítačka pamäťových kariet: nie
Displej: dotykový 14" WUXGA (1920x1200) 16:10 lesklý OLED, 60Hz, 0,2ms, 400 nitov, DCI-P3 100%, VESA CERTIFIED Display HDR True Black 500
Grafická karta: Intel Arc 130T
Audio: technológia Smart Amp, reproduktory Harman/Kardon; mikrofón
Web kamera: FHD s IR
Polohovacie zariadenie: Precision Touchpad s podporou NumberPad
Podsvietená klávesnica: áno
Numerická klávesnica: nie
Čítačka odtlačkov prstov: nie
Pero: áno
Kláves Copilot
Armádny štandard MIL-STD 810H
Príslušenstvo: obal (sleeve), stylus (podpora ASUS Pen SA203H-MPP2.0)
Sieť: nie
Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 7, 802.11be, trojpásmová, 2*2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB:
1x USB 3.2 Gen 1 typ A (rýchlosť dát až 5 Gb/s)
2x Thunderbolt™ 4 s podporou DP/napájania (rýchlosť dát až 40 Gb/s)
Ďalšie porty:
1x HDMI 2.1 TMDS
1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3,5mm)
Batéria: 75Wh, 2S2P, 4článková Li-ion
Napájanie: 65W AC adaptér, USB-C
Farba: modrá (Ponder Blue)
Materiál: hliník
Rozmery: 312,4x220,1x14,9 mm
Hmotnosť: 1,28 kg
Dodatočné parametre
Kategória: Office
Záruka: 24
EAN: 4711636547116
HDMI: Áno
Farba: Modrá
Určenie: Kancelársky
TouchPad: Áno
Kategória: Notebooky
Webkamera: Áno
DisplayPort: Nie
Pomer strán: 16:10
Uhlopriečka: 14"