Kód: 185-X160-OLED2842W
Neohodnotené
Skladom (20 ks)
ASUS Vivobook 16/X1605VA-OLED2842W/9-270H/16"/WUXGA/16GB/512GB/Intel int/W11H/Black/2R
Detailné informácie
kuriér
Expresné doručenie
Expresne doručíme Váš tovar k vám domov alebo do Packety
5dph
Ďakujeme za váš nákup
Ďakujeme ,že podporujete zamestnávanie znevýhodnených ľudí. Cena je uvedená s 5% DPH.
Podrobný popis
ASUS Vivobook 16 (X1605VA-OLED2842W)
* armádní standard MIL-STD 810H
* klávesnice ASUS ErgoSense
* ASUS AI noise cancelation
* kloub s rozsahem 180°
Operační systém: Windows 11 Home
Paměť: 8GB DDR5 na desce + 8GB DDR5 SO-DIMM
Počet slotů (celkem/volných): 1x slot DDR5 SO-DIMM (1/0)
Pevný disk: 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Sloty pevného disku: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Optická mechanika: ne
Čtečka čipových karet: ne
Displej: 16" FHD (1920x1200) 16:10 antireflexní OLED, 60Hz, 300 nitů, 95% DCI-P3
Grafická karta: Integrovaná Intel® Graphics
Audio: SonicMaster, integrovaný reproduktor, integrovaný mikrofon
Web kamera: 720p HD
Polohovací zařízení: Precision touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6 802.11ax 1*1 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB:
* 1x USB-A 2.0 (rychlost přenosu dat až 480 Mb/s)
* 1x USB-C 3.2 Gen 1 (rychlost přenosu dat až 5 Gb/s)
* 1x USB-C 3.2 Gen 1 s podporou napájení (rychlost přenosu dat až 5 Gb/s)
* 2x USB-A 3.2 Gen 1 (rychlost přenosu dat až 5 Gb/s)
Další porty:
* 1x HDMI 1.4
* 1x 3,5mm kombinovaný audio jack pro sluchátka/mikrofon
Baterie: 50Wh, 3S1P, 3článková Li-ion
Napájení: USB-C, 68W AC adaptér
Barva: Indie Black
Materiál: plast
Rozměry: 358,7x249,5x19,9mm