Kód: 187003095072767A
Neohodnotené
Skladom (20 ks)
Acer Aspire 14 AI/A14-I71M-7679/U7-355/14"/WUXGA/16GB/512GB/Intel int/W11H/Silver/2R
Detailné informácie
kuriér
Expresné doručenie
Expresne doručíme Váš tovar k vám domov alebo do Packety
5dph
Ďakujeme za váš nákup
Ďakujeme ,že podporujete zamestnávanie znevýhodnených ľudí. Cena je uvedená s 5% DPH.
Podrobný popis
Acer Aspire 14 AI (A14-I71M-7679)
Copilot+ PC
*Acer Sense
Operační systém: Windows 11 Home
NPU: NPU Intel® AI Boost, až 49 TOPS
Paměť: 16GB LPDDR5X na desce
Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 14" WUXGA (1920x1200) 16:10 anfireflexní IPS, 350 nitů, 120 Hz
Grafická karta: Integrovaná Intel Arc/Intel Graphics
Audio: 2x reproduktor; 2x mikrofon
Web kamera: FHD IR USB TNR
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisku prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E Intel 802.11ax 2x2 MU-MIMO CNVi + BT 5.2)
Porty USB:
*2x USB-C™: USB4® 40Gb/s/Thunderbolt™ 4 (USB nabíjení 5V; 3A/DC-in 5/9/15/20 V; 65/100 W)
*2x USB 3.2 Gen1
Další porty:
*1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
*1x HDMI 2.1
*1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 65Wh Li-ion
Napájení: bez adaptéru (100W USB-C)