SFP

Najpredávanejšie

MIKROTIK SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable, 1m
 
€26,80
MIKROTIK SFP/SFP+/SFP28   modul SM 1G/10G/25G  1310nm  (10km)
 
€129,80
MIKROTIK SFP/SFP+/SFP28 modul BiDi SM  1270/1330nm  (15km)
 
€294,80
MIKROTIK QSFP28   100Gbps direct attach cable, 1m
 
€35,10
MIKROTIK SFP modul RJ45 10/100/1000M copper module
 
€27,10
MIKROTIK SFP modul MM  850nm  (550m)
MIKROTIK SFP modul MM 850nm (550m)
Skladom (20 ks)
Kód: S-85DLC05D
 
€17,20
MIKROTIK SFP+ modul MM 10G  850nm  (300m)
MIKROTIK SFP+ modul MM 10G 850nm (300m)
Skladom (6 ks)
Kód: S-85DLC03D
 
€57,20
MIKROTIK SFP modul SM WDM  1310/1550nm sada 2ks  (20km)
 
€65,70
MIKROTIK SFP modul SM  1310nm  (20km)
MIKROTIK SFP modul SM 1310nm (20km)
Skladom (>20 ks)
Kód: S-31DLC20D
 
€22,90
13 položiek celkom
MIKROTIK SFP modul MM  850nm  (550m)
€17,20
Kód: S-85DLC05D
MIKROTIK SFP modul SM  1310nm  (20km)
€22,90
Kód: S-31DLC20D
MIKROTIK QSFP+ 40Gbps direct attach cable, 1m
€24,40
Kód: Q-DA0001
MIKROTIK SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable, 1m
€26,80
Kód: XS-DA0001
MIKROTIK SFP modul RJ45 10/100/1000M copper module
€27,10
Kód: S-RJ01
MIKROTIK QSFP28   100Gbps direct attach cable, 1m
€35,10
Kód: XQ-DA0001
MIKROTIK Fiber-to-Copper Converter - optický konverter s SFP  POE outdoor Kód: RBFTC11
MIKROTIK QSFP+ 40Gbps break-out cable to 4x10Gbps SFP+ , 3m Kód: Q-BC0003-S-
MIKROTIK SFP+ modul MM 10G  850nm  (300m)
€57,20
Kód: S-85DLC03D
MIKROTIK SFP+ modul RJ45 10/100/1000M/2.5G/5G/10G copper module Kód: S-RJ10
MIKROTIK SFP modul SM WDM  1310/1550nm sada 2ks  (20km)
€65,70
Kód: S-3553LC20D
MIKROTIK SFP/SFP+/SFP28   modul SM 1G/10G/25G  1310nm  (10km) Kód: XS-31LC10D
Hore
Ďalšie produkty