Kód: 185-UM34-OLED056WZ
Neohodnotené
Skladom (20 ks)
ASUS Zenbook 14/UM3406GA-OLED056WZ/AI7-445/14"/WUXGA/T/32GB/1TB/AMD int/W11H/Black/2R
Detailné informácie
kuriér
Expresné doručenie
Expresne doručíme Váš tovar k vám domov alebo do Packety
5dph
Ďakujeme za váš nákup
Ďakujeme ,že podporujete zamestnávanie znevýhodnených ľudí. Cena je uvedená s 5% DPH.
Podrobný popis
ASUS Zenbook 14 (UM3406GA-OLED056WZ)
*armádní standard MIL-STD 810H
*příslušenství: obal (sleeve)
Operační systém: Windows® 11 Home
Procesor: AMD Ryzen AI 7 445 (6 jader, 12 vláken, 2,0/4,6 GHz, 8 MB cache)
Neural procesor: AMD XDNA™ (až 50TOPS)
Paměť: 32GB LPDDR5X na základní desce
Počet slotů (celkem/volných): bez slotů (0/0)
Maximální velikost: 32GB
Pevný disk: 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Rozšiřitelné sloty pevného disku: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: dotykový 14" WUXGA (1920x1200) lesklý OLED 16:10, 60Hz, 0,2ms, 400 nitů, DCI-P3 100%, VESA CERTIFIED Display HDR True Black 500
Grafická karta: AMD Radeon 840M Graphics
Audio: technologie Smart Amp, ASUS Audio Booster; mikrofon
Web kamera: FHD s IR
Polohovací zařízení: Precision touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Pero: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6E 802.11ax 2*2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB:
*1x USB 3.2 Gen 1 typ A (rychlost dat až 5 Gb/s)
*1x USB 3.2 Gen 2 typ C s podporou zobrazení/napájení (rychlost dat až 10 Gb/s)
*1x USB 4.0 Gen 3 typ C s podporou zobrazení/napájení (rychlost dat až 40 Gb/s)
Další porty:
*1x HDMI 2.1 TMDS
*1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
Baterie: 75Wh, 4S1P, 4článková Li-ion
Napájení: bez adaptéru
Barva: černá (Jade Black)
Materiál: hliník
Rozměry: 312,4x220,1x14,9mm