Optický duplex patch kábel 9/125, OS1, LC/LC, 1m

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom (3 ks)
€27,20
   
Kód tovaru 0726
Značka OXNET
Kategória Patch káble
Záruka 24
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
Predajňa: 046/5420060
Predajňa: 046/5420060
Servis:046/5420061
 
Hmotnosť 0.02 kg
Typ Patch kábel
Farba Žltá
Smart Nie
Tienenie Optika
Kategória Káble, redukcie;OS1
Typ jadra Optika - SM
Dĺžka kábla [m] 1
Typ konektoru A LC
Typ konektoru B LC

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: